Головна‎ > ‎

ЮВІЛЕЇ

Виповнюється 80 років від дня народження одного із неординарних буковинських мікробіологів, кандидата медичних наук, асистента кафедри мікробіології та вірусології ВДНЗ «Буковинський державний медичний університет» Бурденюка Івана Павловича.

Допитливість, невгамовна жага до пошуку притаманна І.П.Бурденюку. Він автор свідоцтва про винахід, патентів, біля 60 наукових робіт. Які присвячені різним питанням інтеграції точних наук та мікробіології, співавтор навчальних посібників по мікробіології та вірусології. Автор 57 пропозицій по оптимізації досліджень мікробіологічних та імунологічних лабораторій.

Для Івана Павловича характерна висока відповідальність та творче ставлення до навчальної роботи зі студентами з самого початку його педагогічної діяльності, адже він сам "вічний студент". Глибокі з широким діапазоном знання точних наук, електроніки та біомедицини, вміння ясно і дохідливо, згідно природних законів, довести ці знання до студентів, вимогливість, безкорисливість і тактовність викликали повагу та любов збоку його учнів-студентів різних факультетів БДМУ.

Спокійне розсудливо-переконливе та поважне ставлення до студентів є основною рисою взаємовідносин вчителя зі студентською молоддю та колективом кафедри.

Своїми знаннями, науковими поглядами та практичного допомогою Іван Павлович безкорисно і щиро ділиться з молодими викладачами кафедри і медичного університету.

І.П. Бурденюк за період роботи в ЧМІ, БДМА та БДМУ на посадах викладача, старшого викладача та асистента кафедри виконав педагогічне навантаження у орієнтовному обсязі більше 37000 академічних годин. З них – більше 500 годин лекцій, 34500 годин практичних занять та прийняв біля 2000 годин відробіток пропущених та незарахованих занять.

В середньому за весь період роботи як викладач та старший викладач, асистент кафедри І.П. Бурденюк навчив та виховав більше 8500 студентів, як з України, так і з інших країн – Індія, Йорданія, Ізраїль, Білорусь, Росія та ін.

Сердечно вітаємо Вас із славним, поважним і мудрим ювілеєм - 80-річчям від дня народження!

Щиросердечно зичимо Вам міцного здоров'я, великого особистого щастя, життєвих гараздів, нових вагомих успіхів і наснаги у Вашій самовіданній, натхненній діяльності на славу нашій Україні.

Колектив кафедри мікробіології та вірусології

Comments