Профорієнтаційна робота (2015 р.)

Профорієнтаційний захід з учнями ЗОШ №5 15 жовтня 2015 року.

15 жовтня 2015 р. викладачі кафедри мікробіології та вірусології ДВНЗ «Буковинський державний медичний університет» - асистент Бендас В.В. та доцент Міхєєв А.О. провели профорієнтаційний захід з учнями 10-11 класів (біолого-хімічний профіль) Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 (директор Жуковська Світлана Володимирівна).

Викладачі кафедри ознайомили учнів з основними досягненнями університету, відомими випускниками вузу (В. Івасюк та Ю.П. Спіженко), основними спеціальностями та факультетами. Також учні були проінформовані стосовно сайту БДМУ, системою дистанційного навчання, підготовчим відділенням, а також можливістю готуватися до ЗНО дистанційно.

Асистент Бендас В.В. та доцент Міхєєв А.О. докладно розповіли учням про необхідні сертифікати ЗНО, які необхідні для вступу в БДМУ, особливості навчання, електронний журнал та доступ до нього як викладачів, так і студентів та їх батьків.

Учні заповнили анкети стосовно їх інформаційного забезпечення як майбутніх абітурієнтів та планів щодо вступу в БДМУ. Всіх бажаючих було запрошено на «День відкритих дверей» в палац «Академічний» 1 листопада 2015.

В рамках зустрічі учні були ознайомлені з найпоширенішими пандемічними інфекційними хворобами, визначено причини їх виникнення та поширення. Зазначено, що запобігання цим захворюванням та збереження здоров’я нації є ключовими факторами забезпечення національної безпеки України. Науковці звернули увагу на організацію різноманітних лікувальних та профілактичних заходів, зробивши акцент на формуванні у суспільній свідомості відповідальності за власне здоров’я серед населення, пропагування здорового способу життя.